מאגמה זכוכית | מהי זכוכית מחוסמת כיצד עושים אותה, ומה היתרונות בזכוכית זו.
מאגמה זכוכית | מהי זכוכית מחוסמת כיצד עושים אותה, ומה היתרונות בזכוכית זו.
5137
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-5137,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded

מהי זכוכית מחוסמת

מקלחון זכוכית מעוצב

מהי זכוכית מחוסמת

Posted by גדי דורון in בלוג עיצוב

לעיתים בבואנו לערוך שיפוץ בבית, לעבור דירה או בביקור בבתים שבהם מעקות זכוכית, דלתות זכוכית מקלחונים ועוד, עולה המושג זכוכית מחוסמת, מהי זכוכית מחוסמת ומה היתרונות בזכוכית זו.

זכוכית מחוסמת היא זכוכית שעברה טיפול בחום גבוה מאוד בדרך כלל כ 700 מעלות ואז עברה קירור חד ומהיר, מה שגורם לה לעבור תהליך המשאיר את הזכוכית חזקה יותר פי 3 עד חמש ויותר! מזכוכית רגילה.

לזכוכית זו יתרונות רבים הראשונה והחשובה ביותר בטיחות. זכוכית מחוסמת חזקה בהרבה מזכוכית רגילה ולכן הסיכוי שתישבר נמוך מאוד, גם אם הזכוכית נשברת היא תיסדק ברוב המקרים, ובמקרה שהיא שבירה, הזכוכית המחוסמת תישבר לרסיסים עגולים ולא חדים כמו זכוכית רגילה, את השברים יהיה קל לנקות, זכוכית מחוסמת יכולה לשמש למגוון של פרוייקטים. הזכוכית המחוסמת נשמרת לאורך זמן עקב חוזקה, עומדת בפני תנאי מזג אוויר קשים אם היא מותקנת במרפסות לדוגמא, והיא מבודדת היטב.

זכוכית מחוסמת משמשת פעמים רבות לדלתות זכוכית, מקלחונים ומעקות בטיחות עקב החוסן שלה.

הזכוכית המחוסמת צריכה להיות איכותית ולעבור מבחנים של חוסן לפני שהיא יוצאת לשיווק ולכן כדאי לרכוש רק ממקום המבטיח תו תקן של איכות ובטיחות.

במאגמה פרוייקטים בזכוכית ימליצו ויתאימו לכם את סוג הזכוכית למוצר, העבודה והגימור היא ברמה הגבוהה ביותר וכמובן שיש תמיד עם מי לדבר גם לאחר ההתקנה, שירות אדיב ומקצועי.

עוד לגבי זכוכית מחוסמת ויתרונותיה, לחץ כאן.

17 אוג 2016 no comments

Sorry, the comment form is closed at this time.