מאגמה זכוכית | מקלחון מזכוכית מה היתרון במקלחון מזכוכית על וילון אמבטיה
מאגמה זכוכית | מקלחון מזכוכית מה היתרון במקלחון מזכוכית על וילון אמבטיה
5156
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-5156,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded

מקלחונים מזכוכית

מקלחונים מזכוכית

Posted by גדי דורון in בלוג עיצוב, תיק עבודות

מדוע לבחור מקלחון מזכוכית?

בואו ונבחן מקלחון מזכוכית או וילון אמבטיה? כמעט כל מי שיש לו או היה לו מקלחת עם וילון אמבטיה, מכיר את הסיטואציה הבאה: מה שאתה לא עושה כמעט תמיד מים יצאו החוצה, הווים שמחזיקים את הוילון מתי שהוא יתפרקו, במיוחד אם יש ילדים בבית שמושכים את הוילון. הוילון הופך מהר מאוד למלוכלך ובמקרים מסויימים מלא בעובש בתחתית, וחייבים לנקות אותו פעמים רבות עם אקונומיקה. בנוסף מים שיוצאים החוצה לא עושים טוב למרצפות שבמקלחת, ולוקח זמן לנקות את הרצפה אל החור הקטן של הביוב..

עכשיו בואו ונחשוב על מקלחון, מקלחון טוב הנעשה בחברה טובה ננעל בצורה הרמטית ומים לא יוצאים החוצה, וכך אין צורך לגרוף מים אחרי המקלחת, ויש שמירה טובה יותר לאורך זמן על האריחים. אי אפשר למשוך אותו והוא שומר על החום טוב יותר ממקלחון. החלון נשאר נקי ויש צורך לנקותו כפעם בשבוע בלבד, המקלחון נראה הרבה יותר אסטטי ומושך מוילון ומוסיף מראה יוקרתי לחדר האמבטיה.ניתן לרכוש מקלחונים במגוון רב של עיצובים צבעים של זכוכית עובי זכוכית ועוד ועוד.

ובל נשכח את הרומנטיקה, ניתן לסגור את המקלחון להדליק נרות מה שמוסיף לאווירה, או לעשות אמבטיה לבד לאור נרות.

אז אם אתם חושבים על עיצוב מחדש של הבית או חדר האמבטיה, או נכנסים לבית חדש או דירה, תחשבו מקלחון, קצת יותר השקעה שמחזירה את עצמה לטווח הרחוק.

29 אוג 2016 no comments

Sorry, the comment form is closed at this time.