מאגמה זכוכית | פרוייקטים בזכוכית אור יוקרה ויופי לבית, מדוע כדאי להשתמש בזכוכית לבית או לדירה.
מאגמה זכוכית | פרוייקטים בזכוכית אור יוקרה ויופי לבית, מדוע כדאי להשתמש בזכוכית לבית או לדירה.
5144
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-5144,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded

פרוייקטים בזכוכית

פרוייקטים בזכוכית

Posted by גדי דורון in בלוג עיצוב

בבואנו לשפץ בית או דירה או לתכנן בית או דירה חדשה, כדאי שנחשוב על מגוון פרוייקטים בזכוכית שמכניסים אור יופי ויוקרה לבית או לדירה.

האפשרויות בפרוייקטים בזכוכית הן מאוד מגוונים אבל נתחיל דווקא באור, זכוכית מכניסה אור לבית ויוצרת לא רק תחושה של מרחב מכוון שניתן לראות את החוץ, אלה תחושה של יופי מקרני השמש הנכנסות לבית, ניתן לעצב את הזכוכית, להפוך אותה לכהה יותר ואז האור יכנס בדרך רכה יותר, ניתן להשתמש בפאנלים צבעוניים לתחושה מאוד מיוחדת ושונה בבית או בדירה, ניתן להכניס את האור מלמעלה מה שיוצר תחושה מאוד מיוחדת בבית ועוד.

בנוסף לכך, בבואנו לתכנן פרוייקטים בזכוכית, יש לזכור כי ניתן לערוך מגוון אינסופי של עיצובים על גבי הזכוכית, לפי הטעם הייחודי לך, ובכך להפוך את הבית למקום מלא השראה ויופי, ניתן לעצב כמעט כל זכוכית, להוסיף תאורה לפני או מאחורי הזכוכית, ניתן להשתמש במגוון צבעים ועיצובים לזכוכית. אחד מהדברים היפים ביותר לבית הינה זכוכית צבעונית שמאחוריה תאורה המוסיפה יופי ותחושה אחרת לחלל, לדוגמא חדר אמבטיה המואר באור צבעוני לפי טעמך, תיצור אווירה נעימה ורגועה יותר, מאור רגיל ותוסיף יוקרה לחלל. ניתן לעצב אהילים מזכוכית צבעונית ליצור אווירה מדהימה בסלון או לעצב את הזכוכית במקלחון הזכוכית,ועוד ועוד אינספור אפשרויות.

בניגוד לעץ שמתבלה או לצבע קיר שמתקלף עם הזמן היופי של הזכוכית נשאר לאורך זמן, קל לנקות את הזכוכית ובכך לשמור על היופי של הבית או הדירה לאורך זמן, ניתן לשחק או לשנות את העיצובים מתי שרוצים לדוגמא להחליף פאנל זכוכית בגוון מסוים לגוון אחר.

בנוסף ניתן לשלב זכוכית עם כמעט כל חומר אחר כגון עץ, בטון, פלסטיק, מתכת, פורמייקה, ועוד השמיים הם הגבול.

כדאי שהעבודה תעשה על ידי חברה מנוסה עם מגוון רחב של פרוייקטים, במאגמה פרוייקטים בזכוכית תמצאו צוות מקצועי, אדיב קשוב לצרכים שלכם ומיומן, עם מגוון רחב של רעיונות ופתרונות. כל הזכוכיות עומדות בתו תקן ועמידות לאורך זמן, ותמיד תמצאו אוזן קשבת גם לאחר הפרוייקט. לעוד רעיונות לעיצוב בזכוכית לחץ כאן

 

22 אוג 2016 no comments

Sorry, the comment form is closed at this time.