מאגמה זכוכית | חיפויי זכוכית למטבח מגוון אפשרויות עיצוב, החל מ 600 ש"ח למטר רבוע מאגמה גלס
מאגמה זכוכית | חיפויי זכוכית למטבח מגוון אפשרויות עיצוב, החל מ 600 ש"ח למטר רבוע מאגמה גלס
4386
rtl,page-template-default,page,page-id-4386,ajax_updown,page_not_loaded

חיפוי זכוכית

Previous Image
Next Image

info heading

info content


יתרונות ותכונות חיפוי זכוכית

יתרונות חיפוי זכוכית הם קלות הניקוי, חוזק מירבי, עיצוב מרשים וייחודי שיכול למתאים לכל סגנון עיצובי.

חיפוי זכוכית הוא מההתמחויות העיקריות שלנו במאגמה .

החיפוי מיוצר מזכוכית Extra Clear מחוסמת, תכונות המקנות לחיפוי חוזק מקסימלי ושקיפות שמעצימה את ההדפסה והעיצוב שתבחרו (פרטים בהמשך).

חיפוי קיר מעוצב משולב כיום במטבחים – Back Splash, בחדרי הרחצה, בחדרי המגורים והשינה. החיפוי בזכוכית מאפשר הכנסת עיצוב מדהים לכל חדר. אנו מציעים מגוון חיפויים בעיצובים יחודיים המשתלבים עם עיצוב הבית שלכם, אפשרויות העיצוב וההדפסה הם אין סופיים ואנחנו עובדים עם חברת תמונות ואיורים בינלאומית מובילה כדי להביא לכם את מקסימום האפשרויות.

זכוכית Extra Clear ממנה מורכב החיפוי היא זכוכית ששקיפותה גבוהה מזכוכית רגילה (ללא הגוון הירקרק הטבעי), בזכות כך החיפוי המעוצב שומר על גווני הצבעים וההדפסים שתבחרו, כך התוצאה תהיה מושלמת.

החיפוי מיוצר מזכוכית מסוג A מחוסמת על פי התקן הישראלי, החיסום מחזק את הזכוכית פי 4 לפחות והיא בטיחותית ועמידה ביותר.

במאגמה נלווה אתכם באופן אישי לאורך כל הדרך, החל מתכנון החיפוי דרך בחירת העיצוב, ועד שלב הייצור וההתקנה הסופית.

נשמח ללוות אתכם, ולעצב את הבית שלכם עם מוצרי הזכוכית האיכותיים שלנו.

|

חיפוי מטבח מזכוכית

חיפוי זכוכית במטבח מחליף את אריחי הקרמיקה, לעיתים הוא גם משלים אותם בעיצוב מושלם, החיפוי מאפשר עיצוב נקי ואלגנטי בהתאמה אישית וייחודית. אתם בוחרים את הסגנון והעיצוב ולכן הוא יכול להתאים באופן מושלם לכל סגנון מטבח שבחרתם.

היתרון העיקרי של חיפוי זכוכית במטבח הוא קלות הניקוי כמובן, העברת מטלית לחה מאפשרת ניקוי בקלות של כל לכלוך, ניתן להשתמש בספוגית הקסם ובחומרים המיועדים לניקוי זכוכית. אין צורך ולא כדאי להשתמש בסקוצ'ים ומוצרי ניקוי חזקים הן מכיוון שאין צורך בהם אך בייחוד מכיוון שהם יכולים לפגוע לכם בעיצוב וביופי החיפוי.

חיפוי זכוכית עשוי מזכוכית מחוסמת לפי התקן הישראלי, זכוכית זו חזקה, בטיחותית ועמידה מאוד.

אנו במאגמה מספקים מבחר עיצובים, צבעים והדפסות ייחודיות בחיפוי הזכוכית. החיפוי נעשה באמצעות זכוכית מיוחדת המכונה Extra-Clear , זוהי זכוכית ששקיפותה גבוהה מזכוכית רגילה (ללא הגוון הירקרק הטבעי) בזכות כך החיפוי המעוצב שומר על גווני הצבעים וההדפסים, כך התוצאה מושלמת.

|

איך בוחרים עיצוב לחיפוי זכוכית? 

במאגמה נלווה אתכם בדיוק בתהליך זה של ההחלטה ובחירת העיצוב.

השלב הראשון הוא בחירת תמונה או עיטור להדפסה על הזכוכית, תהליך זה פשוט ונגיש ואנו מאפשרים זאת באמצעות חברה בינלאומית העוסקת בתמונות ואיורים באיכות הגבוהה ביותר.

אז איך עושים זאת? אצלנו במאגמה פשוט נכנסים לאתר shutterstock.com בוחרים את הנושא למעלה ומאתרים את התמונה שאתם אוהבים ומתאימה לעיצוב הבית שלכם, יש לנו במאגמה התקשרות עם החברה, נרכוש את זכויות הפריט שבחרתם, נעצב ונבצע לכם את החיפוי המושלם!

|

מאגמה חיפוי זכוכית

במאגמה אנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר ומעצבים ברמה הגבוהה ביותר, החיפוי עומד בתקני הבטיחות והאיכות המחייבים ומורכב מזכוכית מחוסמת בתקן ישראלי.

אנו מציעים מגוון חיפויים בעיצובים יחודיים המשתלבים עם עיצוב הבית וצרכי הלקוח. נשמח ללוות אתכם לאורך כל הדרך, ולעצב את הבית שלכם עם מוצרי הזכוכית האיכותיים שלנו. נלווה אתכם בכל שלב, החל מבחירת הזכוכית דרך העיצוב, התכנון והייצור ועד שלב ההתקנה הסופית.

 

call us נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון : 04-6959790 , 050-757-7575

בקרו גם בדף הפייסבוק שלנו שם תוכלו לראות דוגמאות נוספות

או כיתבו לנו ונשוב אליכם: office@magma-glass.co.il