מאגמה זכוכית | מעקה זכוכית בטיחותי לבריכה, עם מנגנון נעילה מיוחד למניעת כניסה למים ללא השגחה
מאגמה זכוכית | מעקה זכוכית בטיחותי לבריכה, עם מנגנון נעילה מיוחד למניעת כניסה למים ללא השגחה
5188
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-5188,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded

מעקה זכוכית בטיחותי לבריכה

מעקה זכוכית לפי דרישות בטיחות. להפרדה בין הבית לבריכה. מאגמה

מעקה זכוכית בטיחותי לבריכה

בניית מעקה זכוכית בטיחותי לבריכה לפי צרכי הלקוח

מעקה זכוכית בטיחותי לבריכה נוסף, נבנה למשפחת הלוי לאחר שסיימו לבנות, בית קרקע חדש בעפולה, הם פנו אלינו שהם חוששים לפתוח את כיסוי הבריכה כי אין להם שום הפרדה בין חצר הבית לשפת הבריכה ובנוסף לכך, הדרך לחניית הרכבים עוברת בצמוד לבריכה.
ייצרנו עבורם מעקה זכוכית בטיחותי המתאים לתנאים השוררים בקרבת הבריכה.
עמודוני נירוסטה קטנטנים שתופסים זכוכית מחוסמת 12 מ״מ שקופה.
לפיכך תוכננו שני שערי זכוכית, אחד למדרגות הבריכה והשני לשביל החנייה עם צירי נירוסטה קפיציים עם מנעול טריקה מיוחד לבריכות שחייה שננעל באמצעות מגנט וכך מונע אפשרות של השארת השער לא נעול.
העמודונים נשתלו לתוך הבטון וסביבם סודר דשא סינטטי. העבודה נעשתה לפי צרכי הלקוח ברמה הגבוהה ביותר, ותוך עמידה בלוח הזמנים שנקבע.

פרוייקטים נוספים

במאגמה פרוייקטים בזכוכית, בניית מעקה זכוכית בטיחותי לבריכה נעשה גם בבריכות גדולות יותר, וגם מעקות בטיחות לדירות או רבי קומות, והכל ברמה הגבוהה ביותר ולפי תקנים מחמירים שנועדו בין השאר למנוע טביעה של פעוטות וילדים בבריכה או נפילה מגובה.
במאגמה אנשי מקצוע שיודעים להתאים את הפרוייקט לצרכים של הלקוח כמו במקרה זה, והצוות אדיב ויענה לכל השאלות שיש לכם.
היום חובה להתקין מנגנוני בטיחות כפי שנקבע על ידי מכון התקנים וארגון "בטרם" לבטיחות ילדים, ובו הנחיות קפדניות שנכתבו כדי למנוע חס וחלילה אסון. בין השאר הוכח שמחסומים בגובה מסויים ומנגנוני נעילה כמו המנגנון עם מנעול טריקה מיוחד, באמצעות מגנט שהותקן על ידי מאגמה, יכול בהחלט להציל חיים במקרה ושכחתם לנעול את השער.
 במאגמא גם רמת הגימור בכל הנוגע בעבודות שהם מבצעים כול מעקות בטיחות מזכוכית, הם ברמה גבוהה ביותר, יש שימוש בחומרים הטובים ביותר כגון זכוכית מחוסמת עבה, למניעת שבירה, צירי נירוסטה קפיציים ודשא סינטטי להשלים מראה שמחמיא לבית. ניתן גם לבחור כל מיני עיצובים לזכוכית, זכוכית צבעונית אם עם עיצוב על הזכוכית, ובכך ליצור מראה ייחודי ומחמיא לבית שלכם.
אז אם אתם מחפשים את החברה הטובה ביותר למעקה זכוכית בטיחותי, או לפרויקטים רבים נוספים ברמה הגבוהה ביותר ועם שירות אדיב, פנו למומחים בתחום במאגמה פרויקטים בזכוכית.
 עוד על בטיחות בכל הקשור לבריכות לחץ כאן.
מעקה בטיחות מזכוכית לבריכה. מאגמה פרויקטים בזכוכית 700 × 525
24 ספט 2016 no comments

Sorry, the comment form is closed at this time.